“Hotel Aurora” – spotkanie autorskie z Emilią Teofilą Nowak

22 lipca 2020 byłam na spotkaniu autorskim z Emilią Teofilą Nowak, promującym jej drugą książkę Hotel Aurora”. Spotkanie odbyło się w Radisson Blu Hotel na Długim Targu w Gdańsku. Było kameralnie i przez to sympatycznie. Prowadził je Tomasz Betcher, pisarz, pedagog, socjoterapeuta, Gdańszczanin z wyboru.

Emilia Teofila Nowak (ur. 1992 w Poznaniu) – wychowała się pod liściem Paproci, self-made woman z zamiłowaniem do prozy Johna Irvinga i sztuki życia w zgodzie z sobą. Literatka, trenerka pisania, autorka opowiadań. Debiutowała w 2015 roku powieścią Piromani. Obecnie prowadzi własną działalność, skupioną wokół bloga fabrykadygresji.pl. Organizuje warsztaty kreatywnego pisania i pokazuje, jak odkryć własny twórczy potencjał oraz uwolnić moc kreatywności. Zakochana w Islandii. W wolnym czasie podróżuje po świecie oraz rubieżach własnego umysłu.

Można było kupić również pierwszą książkę Emilii, “Piromanii”

Pytań było wiele, autorka na wszystkie odpowiadała wyczerpująco. Zapowiedziała też kolejną część cyklu, ma nosić tytuł „Hotel Granit”, a akcja ma dziać się w Trójmieście.

Oczywiście skorzystałam z okazji i kupiłam książkę, na której dostałam dedykację, nie obyło się też bez wspólnej pamiątkowej fotografii.

Tak jak zapowiadała, Emilia nie wypuściła nikogo bez malutkiego prezentu.

Zwinięte ruloniki papieru przymocowane do małych słoiczków kryły napis “Magiczne Kamyki Potężnej Lisicy”

Poza tym Hotel Radisson Blu przygotował w Gdańsku voucher na 200 zł do wykorzystania we francuskiej restauracji do końca roku. Szczęśliwego zwycięzcę wyłoniło losowanie.

Po spotkaniu wyszliśmy przed hotel i na pożegnanie zapaliliśmy zimne ognie.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.